$8.97 lb (25 lb. Box)
$9.46 lb. / Buy per lb.
 $2.50 ea. / 1/4 lb. sticks
 
$8.97 lb (25 lb. Box)
$9.46 lb. / Buy per lb.
 $2.50 ea. / 1/4 lb. sticks